Get Adobe Flash player
  Strona główna | Przykładowe sprawy | O nas | Zakres usług | Ile to kosztuje | Zgłoś szkodę |
 
Get Adobe Flash player
Misją Eventus jest profesjonalna i skuteczna pomoc osobom poszkodowanym.

Eventus Dochodzenie Odszkodowań zawdzięcza sukces swoim pracownikom. Najwyższa jakość oferowanych usług wynika z ich specjalistycznej wiedzy, energicznego działania, skuteczności, profesjonalizmowi , miłej obsługi i zrozumienia potrzeb Poszkodowanych. więcej...

Doradca w dochodzeniu odszkodowań,
Odszkodowanie Kalisz zadzwoń, infolinia:
+48 52 376 83 30

Jeżeli zastanawiasz się: „Czy należy mi się odszkodowanie?”

– JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ STRONIE!!!
Witamy na stronie Eventus Dochodzenie Odszkodowań.

Jeżeli:

- nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie,

- po 10.08.1997r. byłeś poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego, potrącenia przez samochód, wypadku kolejowego, wypadku przy pracy lub w rolnictwie, poślizgnięcia, potknięcia lub innego nieszczęśliwego zdarzenia w miejscu publicznym,

- Twój bliski ucierpiał lub zginął w wypadku,

- potrzebujesz bezpłatnej porady na temat likwidacji szkody,

EVENTUS DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ w Kaliszu ZAPEWNI CI KOMPLEKSOWĄ I KOMPETENTNĄ POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA.

Eventus Dochodzenie Odszkodowań to gwarancja profesjonalnej obsługi, pomoc osobom poszkodowanym oraz globalne prowadzenie procesu dochodzenia odszkodowania od firm ubezpieczeniowych.

Wielu osobom poszkodowanym w wypadkach wydaje się, że proces związany z odszkodowaniami osobowymi jest bardzo skomplikowany, czasochłonny i z góry skazany na porażkę, a dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych nie ma szans na sukces. Eventus Dochodzenie Odszkodowań to prosta droga odszkodowania. Sprawdź to sam i dołącz do coraz większego grona naszych zadowolonych Klientów.

Nasi pracownicy w Kaliszu to osoby z doskonałym wykształceniem kierunkowym i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wiedzą, jak skutecznie dochodzić odszkodowania. Precyzyjnie odpowiedzą na pytania: jak dostać odszkodowanie czy jak dochodzić odszkodowania. Kadra Eventus Dochodzenie Odszkodowań skonstruuje zgłoszenie do zakładu ubezpieczeń, pismo odwoławcze, a w ostateczności pozew o zapłatę odszkodowania i udowodni, że można całe postępowanie załatwić szybko, sprawnie i – co ważne – najskuteczniej w całym Województwie Wielkopolskim.

Zastanawiałeś się czy i kiedy należy się odszkodowanie?

Urazy doznane przy upadku na oblodzonej nawierzchni, wypadki przy pracy z winy pracodawcy, potknięcia o nierówności w chodniku, wypadki w rolnictwie (odszkodowanie powypadkowe), a także podczas jazdy samochodem, nawet jako pasażer lub potrącenie przez samochód (odszkodowanie komunikacyjne) powodują, iż możesz uzyskać odszkodowanie za wypadek.

Wystarczy tylko zgłosić się do nas.

Zgromadzimy w Twoim imieniu wszelką niezbędną dokumentację do uzyskania odszkodowania, zgłosimy roszczenie do zakładu ubezpieczeń, a w razie potrzeby pozew o odszkodowanie, aż do momentu wypłaty należności finansowych.

Zajmujemy się obsługą klientów w Kaliszu i całej Wielkopolsce, bo dla nas każda osoba ma prawo do godnego odszkodowania.

W celu uzyskania bezpłatnej porady wystarczy:

- wysłać wiadomość ze strony,

- wysłać e-mail na adres kalisz@dochodzenieodszkodowan.pl

- zadzwonić pod numer:
INFOLINIA 801-081-103 lub tel. stacjonarny 52 551 38 87
albo telefon komórkowy: 889-287-219

- wysłać sms pod numer 889-287-219 o treści "odszkodowanie kalisz" lub "odszkodowanie wielkopolska".

Na każdym etapie prowadzenia przez nas sprawy, masz możliwość bezpłatnego monitorowania przebiegu odzyskiwania odszkodowania. Wystarczy tylko zalogować się na naszym serwisie internetowym dochodzenieodszkodowan.pl

Przyjmując od Ciebie zlecenie nie bierzemy zaliczek. Nie wymagamy od naszych Klientów ponoszenia żadnych nakładów finansowych. Po uzyskaniu odszkodowania niezwłocznie przekazujemy je na Państwa rachunek bankowy, potrącając naszą - wcześniej uzgodnioną- prowizję.

Przykładowe sprawy

Rok zdarzenia: 2008, ubezpieczyciel: HDI
Typ zdarzenia: wypadek komunikacyjny - urazy wielonarządowe
Wynegocjowana kwota: 303.291,25zł
W dniu 12.07.2008 r. nasza Klientka jechała z mężem samochodem marki Volkswagen z Bydgoszczy w kierunku kierunku woj. Łódzkiego. Kierujący samochodem mąż Poszkodowanej zasnął za kierownicą w czasie jazdy wjechał do rowu melioracyjnego uderzając w przepust wodny. Poszkodowanej pierwszej pomocy udzielono w dniu wypadku w ZOZ , gdzie stwierdzono uraz wielonarządowy, w tym stłuczenie płuc, wieloodłamowe złamanie panewki stawowej, złamanie prawej kości biodrowej. W szpitalu w Bydgoszczy, gdzie naszą Klientkę przetransportowano w celu dalszego leczenia, stwierdzono dodatkowo złamanie nad i przed kłykciowe prawej kości ramiennej z przemieszczeniem ze złamaniem głowy prawej kości promieniowej, złamanie ½ trzonu lewej kości piszczelowej, otwarte złamanie kostki bocznej lewego podudzia powikłane odczynem zapalnym, złamanie kostki przyśrodkowej lewego podudzia, złamanie obu kości kulszowych z rozejściem spojenia łonowego i zwichnięciem stawów biodrowo-krzyżowych oraz złamanie przezpanewkowe obu stawów biodrowych. Ponadto, stwierdzono obustronne stłuczenia miąższu płuc, krwiak i obrzęk prawej nerki. W sferze psychicznej u Poszkodowanej zaobserwowano ostrą reakcję na stres. Klienta poprosiła o pomoc w uzyskaniu odszkodowania Eventus Dochodzenie Odszkodowań. Początkowo Poszkodowana otrzymała 70000zł zadośćuczynienia, a następnie HDI dopłaciło 20000zł oraz zwrot za koszty leczenia w wysokości 3291,25zł. Na drodze sądowej dotychczas Nasza klientka otrzymała 210.000,00zł. W chwili obecnej postępowanie nadal trwa.


Data zdarzenia: 2007-04-28, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: HDI
Typ zdarzenia: wypadek przy pracy - urazy wielonarządzowe
Wynegocjowana kwota: 120.000zł (ugoda sądowa)
Dnia 28.04.2007r. Nasz klient pracował w firmie, która zajmowała się wykonywaniem pokryć dachowych. Poszkodowany rozpoczął zwijanie kabla od przedłużacza na powyższym dachu. Cofając się nawijał kabel, w pewnym momencie potknął się o wystającą podstawę świetlika dachowego i spadł przez otwarty otwór tegoż świetlika w dół na utwardzone podłoże. Po sporządzeniu protokołu BHP stwierdzono zaniedbanie ze strony pracodawcy, który nie wyznaczył mistrza budowlanego oraz nie zapewnił sprawowania bezpośredniego nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy. Bezpośrednio po zdarzeniu Nasz Klient został przewieziony do Szpitala, gdzie w trybie pilnym wykonano operację polegającą na stabilizacji przeznasadowej uszkodzonych kręgów lędźwiowych i piersiowych oraz spondylozę przednią kręgów lędźwiowych L2-L3-L4. Następnie wykonano repozycję krwawą złamań nasad dalszych kości przedramienia lewego oraz osteosyntezę za pomocą płyt AO i śrub. Po przyjęciu odpowiedzialności przez Zakład Ubezpieczeń Nasz Klient otrzymał 80000zł zadośćuczynienia. Sprawa została zakończona na drodze sądowej w łącznej kwocie 120000zł


Data zdarzenia: 2009-06-22, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: PZU S.A.
Typ zdarzenia: wypadek przy pracy
Wynegocjowana kwota: 115.241,69zł.
Nasz Klient dnia 22-06-2009r. około godziny 10.40 uległ wypadkowi przy pracy. Podczas wykonywania pracy Poszkodowany spadł z pomostu pociągu sieciowego z wysokości ok. 4,5m. W czasie wykonywanych prac nie zabezpieczono pomostu bocznego barierkami wewnętrznymi, co skutkowało odsłoniętą przestrzenią na pomoście roboczym na wysokość ok.1,5 m. Nadmienić również należy, iż w zakładzie pracy Poszkodowanego nie opracowano szczegółowej instrukcji bhp dotyczącej stosowanego w zakładzie procesu technologicznego demontażu sieci górnej, a osoba sprawująca nadzór nad wykonywanymi pracami na wysokości nie dopilnowała w sposób należyty stosowania przez pracowników środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, czym nie dopełniła ciążącym na niej obowiązku. Nasz Klient został przetransportowany do Pomorskiego Centrum Traumatologii, gdzie był hospitalizowany. W wyniku wypadku Nasz Klient doznał urazu wielonarządowego w postaci licznych złamań i stłuczeń całego ciała. Przeprowadzone badania pozwoliły również na uwidocznienie krwi w lewej zatoce szczękowej oraz płynu w lewej jamie opłucnowej o grubości do 14 mm. Uraz kręgosłupa doprowadził do niedowładu kończyn dolnych i porażenia zwieraczy, co doprowadziło do trwałego upośledzenia Poszkodowanego. Nasz Klient początkowo otrzymał kwotę bezsporną 30000zł. Po dalszych działaniach firmy Eventus Dochodzenie Odszkodowań Poszkodowany otrzymał zwrot kosztów leczenia w wysokości 994,81zł, zwrot kosztów dojazdów w wysokości 210zł oraz zwrot kosztów opieki w wysokości 4900zł. Dzięki prowadzeniu sprawy przez Eventus Dochodzenie Odszkodowań Nasz Klient otrzymał comiesięczną rentę na zwiększone potrzeby w wysokości 1500zł miesięcznie oraz rentę wyrównawczą236,66zł miesięcznie. Sprawa ostatecznie została zakończona ugodą w łącznej kwocie 115.241,69zł.


Data zdarzenia: 2010-06-18, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: PZU S.A.
Typ zdarzenia: wypadek przy pracy
Wynegocjowana kwota: 98.350zł.
Nasz Klient dnia 18-06-2010r. stał się uczestnikiem kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przysiersk. Nasz Klient pracował w firmie transportowej na stanowisku kierowcy. Przyczyną wypadku, było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku kierowcę. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja oraz karetka pogotowia, która przetransportowała Poszkodowanego do Szpitala w Świeciu, a następnie do Szpitala w Grudziądzu. W wyniku zdarzenia U Naszego Klienta zdiagnozowano złamania kręgosłupa szyjnego, uraz czaszkowo- mózgowego, ostrą niewydolność oddechową wystąpiło równie nagromadzenie wolnego płynu w podbrzuszu oraz obu jamach opłucnowych. Wystąpiła także odma opłucnowa lewostronna z zapadnięciem płuca lewego oraz przemieszczeniem cienia śródpiersia na stronę prawą. Klient zgłosił się do Eventus Dochodzenie Odszkodowań z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Po przeprowadzonych działaniach przez Naszą firmę Poszkodowany otrzymał kwotę bezsporną w wysokości 30000zł. Po uzupełnieniu dokumentacji Poszkodowanemu przyznano kolejne 33350zł zadośćuczynienia wraz ze zwrotem za poniesione koszty leczenia. Po kolejnym uzupełnieniu roszczeń oraz przeprowadzonej komisji lekarskiej dzięki działaniom Eventus Dochodzenie Odszkodowań została przyznana kolejna kwota 35000zł. Dotychczas w wyniku działań prawników Eventus Dochodzenie Odszkodowań dla Klienta udało się wywalczyć kwotę 98350zł. Sprawa jest w dalszym prowadzeniu przez Eventus Dochodzenie Odszkodowań.


Data zdarzenia: 2008-10-31, miejscowość: Chojnice, ubezpieczyciel: PZU
Typ zdarzenia: potrącenie
Wynegocjowana kwota: 35.360 zł, sprawa w toku
Nasza Klientka w dniu 31-10-2008r. ok. godziny 20.00 w miejscowości Chojnice została potrącona przez samochód. Sprawca naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ten sposób, że znajdując się w stanie nietrzeźwości najechał na poszkodowaną prawidłowo przechodzącą na przejściu dla pieszych. Bezpośrednio po zdarzeniu Poszkodowana została przewieziona do Szpitala, gdzie rozpoznano wieloodłamowe złamanie przynasady dalszej kości udowej lewej oraz wieloodłamowe czterofragmentowe złamanie bliższego odcinka kości ramiennej prawej. Nadto poszkodowana doznała ogólnych potłuczeń całego ciała. Poszkodowana została zakwalifikowana do zabiegu operacyjnego, który został przeprowadzony 02-11-2008 r. Poszkodowanej zespolono kość udową lewą płytą Kobra. Początkowo Poszkodowana otrzymała 15000zł zadośćuczynienia oraz zwrot kosztów opieki w wysokości 4400zł. Po uzupełnieniu dokumentacji Naszej Klientce dopłacono 15000zł zadośćuczynienia oraz 960zł za koszty leczenia. Sprawa Naszej Klientki jest nadal w toku.


Data zdarzenia: 2008-03-03, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: PZU S.A
Typ zdarzenia: potrącenie
Wynegocjowana kwota: 32.000zł
W dniu 03.03.2008 r. nasz Klient został potrącony przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę na oznakowanym przejściu dla pieszych w Bydgoszczy. Zgodnie z wyrokiem sądu sprawca wypadku naruszył zasady bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym, co doprowadziło do potrącenia pieszego, który prawidłowo przechodził przez jezdnię. Poszkodowany w wyniku zdarzenia doznał złamania prawego podudzia z przemieszczeniem, stłuczenia skóry prawej goleni z rozległą martwicą, oderwania przyczepu więzadła pobocznego strzałkowego z fragmentem kostnym kłykcia bocznego oraz rany tłuczonej głowy. Poszkodowany zwrócił się do Eventus Dochodzenie Odszkodowań z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za powstały uszczerbek na zdrowiu. Początkowo ubezpieczyciel sprawcy wypadku odmówił wypłaty odszkodowania. Jednak dzięki nieustępliwości prawników Eventus Dochodzenie Odszkodowań i dalszej wymianie korespondencji osiągnięto zmianę niekorzystnego stanowiska ubezpieczyciela. W wyniku ugody prawnicy Eventus Dochodzenie Odszkodowań wynegocjowali dla naszego Klienta zadośćuczynienie na łączną kwotę w wysokości 32.000,00 zł.


Data zdarzenia: 2009-02-06, miejscowość: Łęgnowo, ubezpieczyciel: HESTIA
Typ zdarzenia: wypadek komunikacyjny
Wynegocjowana kwota: 26.503,08zł
Nasze Klientki dnia 06-02-2009r. stały się uczestniczkami wypadku komunikacyjnego. Kierujący pojazdu wykonujący manewr skrętu w lewo, nie zastosował się do obowiązujących zasad ruchu drogowego i uderzył w prawidłowo jadący w przeciwnym kierunku pojazd kierowany przez Naszą Klientkę. Poszkodowane doznały obrażeń ciała. Poszkodowane zwróciły się do Eventus Dochodzenie Odszkodowań z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za powstały uszczerbek na zdrowiu. W wyniku sprawnych działań prawników Eventus Dochodzenie Odszkodowań, naszym Klientkom w krótkim czasie przyznano odszkodowanie 15.770,08zł oraz 10.733zł.


Data zdarzenia: 2006-03-06, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: InterRisk
Typ zdarzenia: poślizgnięcie
Wynegocjowana kwota: 25.502,88zł
W dniu 6.03.2006 r. około godziny 22:00 w Bydgoszczy nasza Klientka wracając z pracy, po wyjściu z tramwaju, poślizgnęła się na nieodśnieżonym chodniku i upadła. W wyniku zdarzenia doznała złamania trójkostkowe podudzia lewego z przemieszczeniem. Poszkodowana zwróciła się do Eventus Dochodzenie Odszkodowań z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za powstały uszczerbek na zdrowiu. W wyniku postępowania likwidacyjnego w PZU SA ustalono, że przedmiotowy chodnikiem zarządza ADM Sp. z o.o., która powierzyła utrzymanie terenu w zimie firmie świadczącej usługi porządkowe. Początkowo ubezpieczyciel tej firmy zaprzeczył, jakoby była ona odpowiedzialna za odśnieżanie chodników na miejscu zdarzenia. Jednakże w wyniku dalszego postępowania i wnikliwej analizy dokumentów, prawnicy Eventus Dochodzenie Odszkodowań udowodnili ubezpieczycielowi, że na firmie porządkowej ciążył obowiązek odśnieżania chodnika z miejsca zdarzenia. W wyniku dalszych działań Eventus Dochodzenie Odszkodowań, naszej Klientce przyznano kwotę bezsporną w wysokości 1.500,00 zł, a następnie 13.500,00 zł. Ponadto otrzymała również zadośćuczynienie w wysokości 3975,15 zł oraz odszkodowanie za utracone zarobki w wysokości 5941,20 zł wraz z dodatkowo wynegocjowanymi odsetkami za nieterminowość w likwidacji szkody, które wyniosły 586,53 zł.


Data zdarzenia: 2008-10-17, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: PZU S.A
Typ zdarzenia: potrącenie
Wynegocjowana kwota: 24.613,46zł
W dniu 17.10.2008 r. nasz Klient został potrącony przez samochód na jednej z głównych ulic w Bydgoszczy. Do zdarzenia doszło, gdy kierujący samochodem marki Ford Escort nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w Poszkodowanego, który przeprowadzał rower na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany stracił przytomność i został przetransportowany karetką do szpitala., gdzie stwierdzono u niego uraz kręgosłupa szyjnego, skręcenie prawego nadgarstka, lewej ręki i prawego stawu skokowego, a także ranę lewego oka, w wyniku której zaczęła pogorszył mu się wzrok i zaczęła opadać powieka. Poszkodowany zwrócił się do Eventus Dochodzenie Odszkodowań z prośbą o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za powstały uszczerbek na zdrowiu. W wyniku sprawnych działań prawników Eventus Dochodzenie Odszkodowań, naszemu Klientowi w krótkim czasie przyznano odszkodowanie wraz ze zwrotem utraconych zarobków o łącznej wysokości 24613,46 zł.


Data zdarzenia: 2008-01-09, miejscowość: Bydgoszcz, ubezpieczyciel: UNIQA.
Typ zdarzenia: szkoda osobowa - poślizgnięcie
Wynegocjowana kwota: 17.500 zł
W dniu 09.01.2008 r. około godziny 19.00 nasz Klient poślizgnął się na oblodzonym chodniku przed blokiem w Bydgoszczy. Niezwłocznie po zdarzeniu został przewieziony do jednego z bydgoskich szpitali, gdzie stwierdzono u niego złamanie trójkostkowe lewego podudzia, ocenione przez lekarza jako skomplikowane. Ubezpieczyciel spółdzielni mieszkaniowej odpowiedzialnej za stan chodników w miejscu zdarzenia początkowo odmówił wypłacenia odszkodowania. Jednak w wyniku skutecznych działań prawników Eventus Dochodzenie Odszkodowań wynegocjowano na rzecz naszego Klienta odszkodowanie w wysokości 17.500 PLN.Zgłoś szkodę

Tagi:
odszkodowanie, dochodzenie odszkodowań Kalisz, odszkodowanie za wypadek, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, dochodzenie odszkodowań, pozew o zapłatę odszkodowania, kiedy należy się odszkodowanie, czy należy mi się odszkodowanie, jak dostać odszkodowanie, jak dochodzić odszkodowania, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, jak uzyskać odszkodowanie, odszkodowania wypadkowe, pozew o odszkodowanie, odszkodowania osobowe, Kalisz, odszkodowanie porady prawne, pomoc osobom poszkodowanym

 
WebDesign: Strony www Bydgoszcz © Eventus Dochodzenie Odszkodowań s.c. dochodzenie odszkodowań